Антивірусний репортаж
  Бабель 16 Березня 2020

  Антивірусний репортаж

  Катерина Коваленко, Євген Спірін — Бабель

  Станом на неділю, 15 березня, в Україні було вже три підтверджених випадки гострого респіраторного захворювання, викликаного коронавірусною інфекцією COVID-19. Кабінет міністрів заборонив масові заходи, чиновники та політики закликали українців до соціальної самоізоляції. Однак парафіяни православних церков пішли на недільну службу. 

  «Я щось у цей вірус не дуже вірю. Думаю, це змова фармакологічних компаній, щоб випробовувати на нас вакцини». «Я читав, що він лише китайців уражає, що його навмисно зробили в лабораторії. А всі інші хворіють на застуду». Таке та інше почули кореспонденти «Бабеля» Катерина Коваленко та Євген Спірін, які відвідали кафедральні храми Православної церкви України й Української православної церкви Московського патріархату, щоб подивитися, як реагують віряни на загальну небезпеку.

  Читайте репортаж за лінком.

  Фото — Сергій Моргунов / «Бабель»

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00