Битва за майбутнє Стоунхенджу
  The Guardian 3 Червня 2019

  Битва за майбутнє Стоунхенджу

  Шарлотта Хіґґінс ― The Guardian

  Після Біг-Бену Стоунхендж ― найвпізнаваніший об’єкт Великої Британії. Цю пам’ятку бронзової доби оспівувало не одне покоління митців. Але нині символ нації опинився у центрі скандалу, який вибухнув через дорожній рух.

  Запекла боротьба стосується шосе, яке минає Стоунхендж. Воно вражає краєвидами ― а ще заторами, які починаються біля доісторичного мегаліту, де шосе звужується до однієї смуги. Будівельні роботи на території пам’ятки всесвітнього значення одні вважають безумством, тоді як інші ― вирішенням дорожньої проблеми.

  Репортаж про історію Стоунхенджу та боротьбу за його цілісність читайте мовою оригіналу за посиланням.

  Фото ― Sean Smith /The Guardian

  Текст The Guardian

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00