Дебати
  Михайло Палінчак 20 Квітня 2019

  Дебати

  За день до другого туру виборів шостого Президента незалежної України у Києві відбулись дебати кандидатів — чинного глави держави Петра Порошенка та шоумена Володимира Зеленського. Вперше в історії країни передвиборчі дебати відбувались на стадіоні.

  Історична подія зібрала на спортивній арені НСК «Олімпійський» понад 20 тисяч глядачів. Сектори стадіону розділили для прибічників обох канидатів: Петра Порошенка (на фото ліворуч) та Володимира Зеленського (на фото праворуч). За задумом організаторів, кандидати повинні були говорити кожен зі своєї сцени. Однак із початком дебатів, Петро Порошенко перейшов на сцену до Володимира Зеленського — зрештою вони спілкувалися, стоячи поряд.

  Президент України є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України. Його повноваження покладають на Президента обов’язок приймати рішення та виконувати дії, спрямовані на захист і зміцнення державного суверенітету, збереження цілісності та недоторканності території України у межах існуючих кордонів.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00