Мафіозо у відставці
  Reportagen 15 Листопада 2019

  Мафіозо у відставці

  Сандро Маттіолі ― Reportagen / Colta.ru

  «Він кличе тебе до вікна вітальні, виходить на балкон і показує, які клани представлено навколо. “Я не можу бути впевненим, що зараз, цієї секунди, он звідти на мене не направлено гвинтівку з оптичним прицілом”. Не йдеться про те, каже Луїджі, чи вони його вб’ють. Йдеться лише про те — коли».

  Він — авторитетний мафіозо, який здав своїх і перебуває під захистом держави, під чужим ім’ям в орендованій квартирі. Яке в нього життя? Відомий італійський журналіст Сандро Маттіолі, який пише про мафію, відвідав Луїджі Бонавентуру, колишнього боса калабрійського мафіозного клану.

  Російське видання Colta.ru опублікувало найкращі історії швейцарського журналу «Репортажен» (Reportagen), знаного за свої високоякісні журналістські розслідування. Читайте одну з них у перекладі російською за посиланням.

  Фото — AFP / East News

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00