Мої найкращі 300 доларів: квиток додому до батька
  Vox 24 Червня 2019

  Мої найкращі 300 доларів: квиток додому до батька

  Голлі Паттон ― Vox

  Голлі думає, що 300 доларів ― забагато для квитка з Нью-Йорка до Нешвіла. Особливо якщо врахувати, що летить вона з дітьми і підлітками, які повертаються додому на вихідні. Але її поїздка ― не спосіб провести вікенд. Вона повертається до рідного міста, щоб побачитися з батьком, у якого діагностували деменцію. Можливо, для неї це останній шанс зрозуміти, яка людина її виростила, ― бо Голлі, виявляється, нічого про батька не знає.

  Голлі Паттон ― письменниця й публіцистка з Нью-Йорка. Писала для Vox, GQ. У цьому репортажі, більше схожому на сповідь, немає шокуючих фактів. Щоб дізнатися, чи справді забагато 300 доларів, читайте історію Голлі мовою оригіналу.

  Фото ― Wade Lambert\Unsplash

  Текст Vox

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00