На подив гарне місце, аби померти
  Mosaic 22 Липня 2019

  На подив гарне місце, аби померти

  Ендрю Норт — Mosaic

  Монголія — одна з найменш населених країн світу, де великі відстані перешкоджають у наданні будь-яких послуг, зокрема медичних. Навряд чи ви подумаєте про Монголію як про найкраще місце для смерті. 

  Втім, у питанні успішної паліативної допомоги, тобто підтримки людей із невиліковними або складними захворюваннями, Монголія випереджає країни з розвиненою системою охорони здоров’я. 

  Репортер видання Mosaic зустрівся з лікаркою Одонтуєю Даваасурен, яка доклала до цього успіху чимало власних зусиль. Після того, як її батько помер від раку, лікарка присвятила своє життя допомозі людям із невиліковними хворобами.

  Про те, як їй це вдалося, читайте цілком та мовою оригіналу за посиланням.

  Ілюстрація — Parkin Parkin

  Текст Mosaic

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00