«Наша традиція — це свобода»
  Данило Павлов 24 Червня 2019

  «Наша традиція — це свобода»

  Таким стало головне гасло цьогорічного Маршу рівності у Києві. У неділю, 23 червня, понад 8 тисяч людей пройшлися центром столиці на підтримку рівності прав для лесбійок, геїв, бісексуальних і трансгендерних людей та інтерсексуалів (ЛГБТІ).

  Серед тих, хто крокував від станції метро «Театральна» до перехрестя вулиці Володимирської та бульвару Тараса Шевченка, були люди бізнесу і люди влади, митці і мисткині, батьки та матері ЛГБТІ-дітей.  Участь у Прайді цього року взяла також колона військових та волонтерів — їх було понад 30. У руках тримали щити із написами «Доблесть не залежить від гендеру» та «Хоробрість не залежить від орієнтації».

  До Маршу долучилися кілька українських нардепів та громадських діячів і діячок, а також депутатка Європарламенту Ребекка Гармс, посол Канади в Україні Роман Ващук.

  Прайд тривав близько години. У певний момент до колони намагалися увірватися противники Маршу. Учасників охороняла велика кількість правоохоронців. Зрештою, поліція затримала 9 осіб, які готували провокації.

  Марш рівності є фінальною подією низки заходів КиївПрайду-2019, які тривали в Україні від 16 червня. Організатори щороку докладають зусиль, аби подолати дискримінацію стосовно ЛГБТІ-спільноти і зруйнувати міфи про таких людей.

  За фотографії з дрона дякуємо співзасновнику The Gate Agency Григорію Веприку.

  [Матеріал опублікований за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов‘язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00