Прикордонні янголи
  Outriders 18 Квітня 2019

  Прикордонні янголи

  Марта Здзєборська

  Кордон між Мексикою та США щороку долають десятки, а то й сотні тисяч біженців. У пошуках кращого життя вони ладні терпіти пустельну спеку, голод та спрагу, ризикувати потрапити під обстріл і платити за те, що провідники не вбили їхньої родини вдома.

  З приходом до влади Трампа міграційне питання постало ще гостріше ― стіна між США та Мексикою паралізувала роботу всього державного механізму. Президент не добирає слів, женучи мексиканців назад, за стіну від американської мрії ― нехай поки що й уявну.

  Проте деякі американці об’єдналися для допомоги тим, хто намагається нишком перетнути їхній кордон. Організація «Прикордонні янголи» залишає їжу, воду та речі на маршруті біженців.

  Марта Здзєборська ― польська репортерка, яка займається темою біженців та внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, писала про війну на Донбасі та міграційну кризу в Європі.

  Читайте її репортаж про допомогу нелегальним мексиканським мігрантам мовою оригіналу.

  Фото — Marta Zdzieborska/Outriders.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00