Привиди льодовика
  GQ 24 Квітня 2019

  Привиди льодовика

  Шон Флінн

  Люди зникають на льодовиках відтоді, як почали ними блукати, — найчастіше їх ховає під собою лід, який постійно рухається. Офіційний облік зниклих почали лише 1925 року. Йдеться навіть не про сотні людей.

  Зниклих, можливо, ніколи би й не знайшли, якби температура на землі не почала підвищуватися. Льодовики тануть, повертаючи нам тіла давно загиблих людей.

  Їх знаходять набагато частіше, ніж можна подумати. Навіть тих, кого вже нема кому шукати — стільки часу минуло. У 2012 році на швейцарському льодовику Алеч виявили скелети трьох братів Ебенерів, що зникли 86 років тому.

  Історія Шона Флінна для видання GQ — про те, як зникли і десятки років потому віднайшлися батьки 79-річної Марселін Удрі-Дюмулен. Вони вийшли з дому 15 серпня 1942 року. Повернутися планували наступного дня, тому з собою взяли лише хліб із сиром та пляшку лимонаду.

  Цілком читайте історію за посиланням.

  Фото ― Maahoo Studio/Stocksy United.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00