Раптом ваші консервовані помідори збирають раби?
  The Guardian 18 Липня 2019

  Раптом ваші консервовані помідори збирають раби?

  Тобіас Джонс, Айо Авокоя — The Guardian

  На півдні Італії мігранти зі Східної Європи та Африки часто працюють в умовах, які можна порівняти з рабством. Люди живуть у бараках і за важку фізичну працю отримують мізерні гроші. Найчастіше вони збирають врожай на італійських полях. Покупці навіть не підозрюють, якими стражданнями ця продукція потрапляє на полиці італійських та загалом світових супермаркетів.

  Найбільше мігрантів працює у Сицилії та Калабрії. Ці південні регіони здебільшого контролює мафія. У мігрантів відбирають документи, б’ють та ґвалтують. «Тут ніколи не почуваєшся безпечно. Навіть коли спиш, одне око тримаєш розплющеним», — розповіла журналістам Б’юті, мігрантка з Нігерії. 

  Як італійська мафія заробляє мільйони, експлуатуючи мігрантів, цілком та мовою оригіналу читайте на The Guardian за посиланням.

  Ілюстрація — Sean Smith/The Guardian

  Текст The Guardian

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00