Шлях овочів та фруктів
  Texty 11 Вересня 2019

  Шлях овочів та фруктів

  Ярослава Тимощук — Texty

  Значна частина полуниць, кавунів та іншої сезонної городини, яку бачимо на ринках міст чи біля виходів із метро, приїжджає у фурах із великої оптової бази в селі Великі Копані на Херсонщині. Їх доправляють гуртівники, скуповуючи фрукти й овочі оптом.

  Великокопанський ринок годує всіх: від селян, які збувають на ньому врожай, до власників столичних супермаркетів, які закуповують товар великими партіями. Усі, хто живе з базару, підтвердять: це — велика лотерея, бо ніколи не знаєш, скільки чого вродить, скільки за що правитимуть скупники та чи не знищить врожаю град.

  Про найрізноманітніших гравців ринку, та неписані правила, яких вони дотримуються, читайте у репортажі «Текстів». 

  Фотографія — Ярослава Тимощук

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00