Сім днів героїну. Так виглядає епідемія
  The Cincinnati 13 Травня 2019

  Сім днів героїну. Так виглядає епідемія

  Команда The Cincinnati

  Репортаж розповідає про масову героїнову залежність у місті Цинциннаті, штат Огайо. Редакція The Cincinnati залучила до проекту понад 60 репортерів, які описали пекло наркозалежності у власних громадах.

  В окружному суді Гамільтона кожна четверта справа пов’язана з героїном. Очі підсудних запалі, волосся скуйовджене, хтось дряпає рани на руках, більшість ледь тримається на ногах. Хроніки типового «тижня героїну» у Цинциннаті ― 18 смертей, понад 180 передозувань, більш як 200 наркоманів ув’язнено, 15 немовлят народилося з вадами через героїнову залежність матері. Кожні 16 хвилин героїн та синтетичні опіати вбивають одного американця.

  За цей матеріал видання The Cincinnati отримало Пулітцерівську премію в номінації «Місцевий репортаж». Прочитати його цілком та мовою оригіналу можна за посиланням.

  Фото ― The Cincinnati.

  Текст The Cincinnati

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00