Трагедія війни Саудівської Аравії
  The New York Times 21 Лютого 2020

  Трагедія війни Саудівської Аравії

  Деклан Уолш — The New York Times

  Трирічний хлопчик мовчки лежить на лікарняному ліжку у високогірному місті Хадджа. Він більше подібний на мішок з кістками, який бореться за право дихати. Його батько Алі аль-Хаджаджі три тижні тому вже втратив одного сина через масовий голод, який охопив Ємен. Зараз чоловік боїться, що може втратити і другого сина також. 

  Війна у Ємені триває вже шостий рік. За останніми підрахунками, кількість загиблих внаслідок бойових дій перевищила 100 тисяч. Проте в ООН стривожені ще й іншим: Ємені ведеться більш підступна війна — економічна. Через неї країна опинилася у масштабній гуманітарній кризі. 14 мільйонів людей, а це близько половини населення Ємену, перебувають на межі голоду. 

  Про причини та наслідки масового голоду у Ємені читайте у репортажі The New York Times мовою оригіналу за посиланням.

  Фото: Tyler Hicks / The New York Times

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00