У Люблін і далі: новий дім для українців Донбасу
  The Borderline 13 Червня 2019

  У Люблін і далі: новий дім для українців Донбасу

  Тетяна Козак ― The Borderlines

  До 2014 року українці Донбасу шукали підробітку в Росії і часто туди навідувалися, але після окупації Криму і початку війни на cході багатьом довелося шукати нові маршрути. Дехто поїхав до Центральної чи Західної України, але є й такі, хто рушив далі й перетнув кордон з Європейським Союзом. Цей репортаж ― не про переселення, а про відчуття дому в новій країні. Дивне відчуття, повне незнайомою доти свободою.

  Тетяна Козак ― українська журналістка-фрілансерка. Пише для українських медіа і міжнародних проєктів про війну на сході, порушення прав людини, біженців, нерівність у суспільстві. Співпрацює з OpenDemocracy. Читайте репортаж мовою оригіналу в проєкті The Borderlines.

  Фото ― Gregor Fischer\The Borderline

  Текст The Borderline

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00