Великдень у час пандемії
  Данило Павлов 19 Квітня 2020

  Великдень у час пандемії

  Майже 130 000 вірян взяли участь у великодніх богослужіннях, попри обмеження, введені у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. 

  Святкові служби відбулись у понад 13 тисяч храмів по всій Україні. За порядком стежили більш ніж 26 тисяч поліцейських та співробітників Національної гвардії. Такі цифри оприлюднила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

  Фоторедактор Reporters Данило Павлов відзняв, як українці в час пандемії зустрічали Благодатний вогонь.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00