Весілля у селі
  Ірина Мороз 26 Червня 2019

  Весілля у селі

  Ірина Мороз ― українська фотографка. Публікувалася у Kyiv Post, Kiev Telegraph, AP, EPA (European Pressphoto Agency), Demotix, Corbis Images. Учасниця українських і міжнародних фотовиставок.

  «Якось давні друзі попросили познімати їхнє весілля у селі. Погодилася відразу, але попередила, що зніматиму, як бачу ― без “мі-мі-мі”. Сільський колорит надихав на нестандартне й комічне. Ба більше, одружувався майбутній священник, тож наречена ставала не лише дружиною, а ще й матушкою. 

  Весілля було скромне, в тісному колі родичів і друзів. Молоді ночували у наметі в саду, хоча батьки були засмучені ― вони підготували кімнату. Зранку батюшка приніс матушці у намет тацю з виноградом і філіжанку кави. Священники теж бувають романтиками».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00