Випробування поліцейського-мусульманина
  The New Yorker 29 Травня 2019

  Випробування поліцейського-мусульманина

  Рейчел Авів ― The New Yorker

  Після подій 9/11 емігрант з Алжиру Боббі Хадід пішов працювати до поліції Нью-Йорка, щоби захищати нову батьківщину. Врешті-решт йому довелося боронитися самому.

  В Америці Хадід продавав хот-доги, ремонтував копіювальну техніку і таксував у вихідні. Коли падали вежі-близнюки, він сидів перед телевізором і плакав. Подія настільки вразила Боббі, що він пішов навчатися до академії і в тридцять років став офіцером поліції. На роботі проявив себе якнайкраще, стрімко зростала його кар’єра. Гадав, що здійснюється його американська мрія.

  Якось його викликав до себе очільник спеціального антитерористичного відділу. За його керівництва мусульманську віру почали вважати достатньою причиною, щоби запідозрити людину у тероризмі. Хадіду запропонували роботу у секретному підрозділі, але скоро чоловікові довелося спростовувати підозри власних колег і згодом залишитись без роботи.

  Про щоденну боротьбу поліцейського-мусульманина за свої права на власній роботі ― читайте мовою оригіналу за посиланням.

  Фото ― Aidan Bartos\Unsplash.

  Текст The New Yorker

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00