Виселені без вироку

  Виселені без вироку

  Сара Райлі ― Daily News

  Матеріал журналістки Сари Райлі ― розслідування зловживань нью-йоркської поліції у 2013-му та 2014 роках, коли правоохоронці без будь-яких вироків суду виселяли представників національних меншин з їхніх осель. Переважно таке траплялося в районах, де живуть не білі. Майже всім інкримінували наркотики. Згодом у свій дім не дозволили повернутися навіть тим, кого врешті і не засудили, ― більш ніж половині з 297 виселених.

  Сабріна Райс мусила боротися з поліцією, щоб залишити принаймні дочок у власному домі, коли сина звинуватили у вживанні наркотиків. Міккі Петілло винний у продажу наркотиків, але не вважає, що заслуговує стати безхатьком через перший злочин. Азія Шорт мусить спати в метро, а її діти та чоловік ― у притулку для бездомних, після того як їх виселили з квартири. Поки чотири місяці розглядали справу про виселення, у зачиненому помешканні їхня кішка померла з голоду.

  Майже три сотні історій повністю читайте за посиланням.

  Фото ― Edwin J. Torres/ProPublica.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00