Як бути людиною: чоловік, якого виростили вовки
  The Guardian 29 Липня 2019

  Як бути людиною: чоловік, якого виростили вовки

  Меттью Бремнер — The Guardian

  Покинутий у семирічному віці Маркос Родрігес Пантоха протягом п’ятнадцяти років виживав серед природи. Як він сам розповідає, його прийняли, захистили і виростили вовки. У співжитті з ними хлопець втратив людську мову, почав гавкати, гарчати й вити. Одного дня його знайшла поліція — він ховався в горах, загорнутий у шкіру оленя.

  Протягом пів сторіччя відтоді, як на хлопця натрапили у глушині, йому було важко догодити суспільству. Він жив у монастирях, покинутих будівлях і гуртожитках по всій Іспанії. Перебивався випадковими заробітками на будівництві, у нічних клубах і готелях. Його грабували та експлуатували. Уникали, вважали незграбним, цуралися. «Більшу частину життя серед людей мені було погано», — каже Родрігес.

  Чи важко бути людиною — цілком та мовою оригіналу читайте за посиланням.

  Ілюстрація ― Óscar Corral/El Pais

  Текст The Guardian

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00