Як гей-християнин Пітер Буттіджедж дає мені сили
  Salon 14 Серпня 2019

  Як гей-християнин Пітер Буттіджедж дає мені сили

  Сілас Хаус — Salon

  Нещодавно видання Salon опублікувало зворушливу оповідь американського письменника-гея, який не втратив віри попри те, що всі довкола переконували його: Бог не хоче бачити тебе «таким» у своїй церкві. Він тримався за віру, поки пастор його церкви кричав про Содом і Гомору та геїв у вогняному озері, а віряни — усі ті, кого він цінував і любив, — радо кивали.

  Віру Сіласа у право бути християнином підсилила поява Пітера Буттіджеджа, який висувається у кандидати в президенти США на виборах 2020 року. В разі перемоги він стане першим гомосексуальним президентом США. Для автора важливо, що Буттіджедж є членом Єпископальної церкви. Історію страхів та віри молодого гея читайте мовою оригіналу за посиланням.

  Ілюстрація — Josh Wilburne/Unsplash

  Текст Salon

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00