Як мене змінило тхеквондо
  The Guardian 24 Червня 2019

  Як мене змінило тхеквондо

  Діна Найєрі ― The Guardian

  Діна Найєрі втекла з мамою з Ірану в десятирічному віці. Поміж тисяч біженок, які щодня прибувають до США, в неї була мрія ― вступити до Гарварду. Вона не мала грошей на хорошу школу чи репетиторів, але понад усе хотіла до університету Ліги Плюща. Випадково вона дізналася, що до Гарварду приймають спортивних чемпіонів. В ту мить її життя перевернулося ― вона переможе у якомусь змаганні і стане професоркою!

  Як спорт змінив Діну і чому про неї тепер пише The Guardian ― читайте мовою оригіналу.

  Фото ― Dina Nayeri

  Текст The Guardian

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00