Америка святкує перемогу Байдена
  Саша Маслов 8 Листопада 2020

  Америка святкує перемогу Байдена

  Кандидат від Демократичної партії Джо Байден стане 46-м президентом Сполучених Штатів Америки. Хоча підрахунок голосів ще триває, 77-річний демократ вже набрав необхідні для перемоги 270 голосів виборників. Американці, які підтримували кандидата, вийшли на вулиці міст, аби відсвяткувати перемогу. 

  Відомий український фотограф і сторітеллер Саша Маслов, який мешкає у США і фотографує для The New York Times, New York Magazine, Esquire та інших видань, зафіксував для Reporters настрій, що панує у ці дні на вулицях Нью-Йорка.


  Дивіться також фотоісторію Саші Маслова про людей, які власноруч збирають та піднімають в небо українські літаки


  [Репортаж опубліковано за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду Норвегії.]

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00