Діти дикого степу

  Діти дикого степу

  Сергій Коровайний — український фотограф, що знімає для Радіо Свобода, The Gate Agency, продюсер New Cave Media. Влітку 2016 року під час експедиції Ukraїner він знімав Приазов’я — регіон, де море і земля є головними ресурсами заробітку.

  «Ми з командою знімали історію про фермера Юрія, який обробляє поля поблизу фактично покинутого села Перекоп — там лишилося не більше як 20 мешканців. Це село на кордоні Херсонської та Запорізької областей. Дивні там місця: кілометри степу, що сходяться до моря, — і жодної живої душі навколо. Дикий степ. 

  Юрій показував нам пляж, де часто бував у дитинтсві. Там ми зустріли двох братів, що бавилися біля моря на порожньому узбережжі, оточеному таким самим безлюдним степом. Хлопці розповіли, що їхні батьки охороняють один із закинутих пансіонатів біля моря, тож вони в цих місцях почуваються як удома. Цей портрет передає відчуття літнього степового вечора і самотність цих дітей, яку вони, мабуть, ще й самі не здатні усвідомити».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00