До пекла вірус!
  Данило Павлов 20 Травня 2020

  До пекла вірус!

  Кожен вихід на вулицю сьогодні супроводжується вдяганням захисних масок. Годі й порахувати, скільки кожен із нас їх викинув від початку карантину. Ці відходи небезпечні не лише для людей, але і для довкілля — адже період розкладання одноразової медичної маски становить близько ста років. 

  Минулого тижня у Києві почали встановлювати контейнери для використаних масок і рукавичок. Потім медичне сміття спалюють у два етапи разом із контейнерами у спеціальній печі: основну масу — за температури +750 °C, а рештки — за +1200 °C. Відходи знищуються майже повністю, а утворені при згорянні гази пропускають через систему очищення. 

  Представники КМДА уточнюють, що спалювати використані маски й рукавички важливо з двох причин: аби вони не стали сміттєвою проблемою Києва і щоби знищити віруси та бактерії, які можуть на них залишатися, потенційно загрожуючи людям.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00