Красива країна
  The Ukrainians 3 Серпня 2020

  Красива країна

  Суперсписок: 100 туристичних локацій, яких ви могли не знати

  Гори і моря, степи і ліси, скелі і полонини, каньйони та водоспади, озера й острови — суперсписок The Ukrainians та ТМ “Галичина” відкриє вам красу України у всьому її розмаїтті.

  Ми створили цей проєкт, дбаючи про його максимальну універсальність, тому тут можна знайти подорожі для різного настрою: щоб відкривати для себе минуле України, щоб занурюватися вглиб, щоб підніматися на вершини, щоб відчувати прохолоду озер, вдихати солоність морів, любуватися безкраїстю степів.

  Ми уклали спеціальне меню для кожної локації, щоб Україна озвалася ще й багатством смаків, а також додали логістичні поради, що допоможуть спланувати маршрути. В умовах закритих кордонів можна сповна використати можливості краще пізнавати Україну. Цей проєкт ми створили у співпраці з десятками талановитих українок та українців, які фіксували красу нашої країни у фотографіях і ділилися власними світлинами в Інстаграм.

  Дивіться спецпроєкт, діліться своїми історіями з подорожей і позначайте локацію у соцмережах, використовуючи хештеги #КрасиваКраїна та #МандруйУкраїною.

  Гарних вам мандрівок!

  Головне фото: Влад Василькевич

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00