«Ні капітуляції!»
  Сергій Нужненко 2 Жовтня 2019

  «Ні капітуляції!»

  У середу, 2 жовтня, кілька тисяч людей мітингували Офіс Президента України — вони вийшли із протестом проти підписання Україною так званої формули Штайнмаєра. Перед тим учасники акції «Ні капітуляції» вирушили колоною з Майдану Незалежності.

  Увечері напередодні Президент України Володимир Зеленський скликав термінову прес-конференцію, аби повідомити: Україна офіційно підписалася під «формулою Штайнмаєра» — документом, що передбачає запровадження закону про особливий статус окупованої частини Донбасу після проведення там місцевих виборів відповідно до законодавства України.

  Більше про те, що таке «формула Штайнмаєра» і чи капітулював Зеленський перед Москвою, читайте у матеріалі «Радіо Свобода».

  Подібні акції протесту сьогодні відбулись і в інших великих містах України: Львові, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Маріуполі.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00