Об’єднані рікою
  Данило Павлов 18 Червня 2019

  Об’єднані рікою

  Данило Павлов ― український фотограф, фоторедактор Reporters. Публікувався у Reuters, Bird In Flight, УНІАН.

  «Якось я знімав репортаж про роботу нічного транспорту в Києві. Часто під час таких зйомок помічаєш багато інформативних кадрів, але вхопити атмосферу вдається далеко не завжди. Саме атмосферність і вирізняє це фото.

  За будь-якої погоди, в будь-яку пору року, навіть у щільно набитому вагоні ми прагнемо хоча б краєчком ока глянути на Дніпро, коли потяг їде мостом між лівим і правим берегами. Дніпро розділяє їх, але об’єднує усіх, хто його перетинає».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00