Парад до Дня Незалежності
  Михайло Палінчак 24 Березня 2019

  Парад до Дня Незалежності

  Михайло Палінчак — український фотограф, який публікувався у The News York Times, The Washington Post, The Guardian, Le Monde та Deutsche Welle. Був учасником фотовиставок у США, Великій Британії, Німеччині, Бельгії, Польщі. Наразі є офіційним фотографом Президента України Петра Порошенка. Цю фотографію зробив під час параду до Дня Незалежності України у 2015 році.

  «Точка зйомки визначає, чи будуть фотографії відрізнятися від того, що знімуть інші фотографи, чи ні, чи вдасться зробити щось унікальне. Під час Маршу Незалежності з нагоди 24-ї річниці я був єдиним фотографом, який знімав з даху Будинку профспілок. Яскраве сонце, чорні тіні та біла форма, ритм кадетського маршу — все склалося як треба. Але ця фотографія не вдалась би без другого фотографа Миколи Лазаренка, який знімав Президента знизу, з рівня вулиці. Робота у злагодженій команді зумовлює успіх. Я зняв загальні плани згори й панораму на весь парад, а другий фотограф — великі та середні плани з Президентом».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00