Сталість і дисципліна
  Андрій Дубчак 16 Серпня 2019

  Сталість і дисципліна

  Андрій Дубчак ― фотограф і кореспондент Радіо Свобода. Займається мультимедійним напрямом на сайті. Лауреат конкурсу Lovie Awards у номінації «Інтернет-відео». 

  «У червні 2018-го я знімав фоторепортаж з передової під Горлівкою. Поруч у селі Південне зупинилися українські військові, щоб покращити тактичне положення. 

  Взводний “Борода”, нині вже покійний, пригостив нас кавою, хлопці неквапливо займалися щоденними справами. Один із них, 43-річний Слава з Фастова, почав фізичну підготовку ― вправи, турнік, штанга. Я достеменно не знаю історії Слави. На війні він, як і весь взвод “Бороди”, був давно. Усі вони були немолоді, найстарший “Мамай” на той час мав 59 років, усі були добровільно. Запам’яталися слова Слави: “Сталість та дисципліна  ― ключ до перемоги”. За кілька годин почався бій».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00