Стрибок у веселку

  Стрибок у веселку

  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У липні відзначився фотограф Артем Тульчинський із Нікополя.

  «Герої моїх світлин не раз стрибали у воду, але це вперше супроводжувалося веселкою. Вона доповнила кадр, надавши йому завершеності. Для мене це фото стало подарунком природи за те, що я не тільки опинився в потрібний час у потрібному місці, але й дослухався до її тихого і ненав’язливого звернення. 

  Присівши на камені міської греблі у рідному Нікополі, я підкорився якомусь нестримному покликові відкласти камеру і просто насолодитися прекрасним природним явищем. Воно наче просило мене замислитися, що найкращі спогади повинні залишатися у голові, а не на карті пам’яті. І природа не забарилася віддячити мені за цю зупинку у буденній біганині — удосталь надивившись на веселку, вже повертаючись додому, я помітив малого стрибуна і встиг зробити фото».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00