Так виглядає смерть
  23 Березня 2020

  Так виглядає смерть

  Це страшне фото розбитої автівки зробив один із військових, що нині служить на передовій у районі Донецького аеропорту. 8 березня біля селища Опитне в машину 57-ї окремої мотопіхотної бригади поцілила ворожа протитанкова керована ракета. 28-річний Євген Черних загинув, ще двоє бійців отримали поранення.

  Судячи з офіційних зведень Прес-центру Операції об’єднаних сил (ООС), наразі на Донбасі українські військові найчастіше гинуть саме від ворожих ПТРК та від куль снайперів бойовиків. Російські гібридні сили застосовують протитанкові керовані ракети на відкритих ділянках місцевості. Не нехтують обстрілювати й медичні автомобілі та вантажівки, які доставляють бійцям провізію.

  Зокрема, 10 березня поблизу селища Піски, також розташованого в районі Донецького аеропорту, бойовики поцілили з ПТРК у вантажівку бійців 131-го окремого розвідувального батальйону. Внаслідок обстрілу четверо бійців загинули, ще семеро отримали поранення.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00