TU Festival 2020
  The Ukrainians 16 Жовтня 2020

  TU Festival 2020

  Перший фестиваль для Спільноти The Ukrainians стартує вже сьогодні!

  Любі читачі та читачки!

  Ми давно мріяли про велику щорічну подію. Нам подобається, як це роблять успішні західні медіа, тому вирішили започаткувати для аудиторії The Ukrainians Media фестиваль.

  Карантин довів, що івенти можна проводити онлайн якісно та цікаво. Для великих подій це досі чи не єдиний справді безпечний формат, де не потрібно ризикувати здоров’ям.

  Загальна тема фестивалю — « ̶Я̶к̶ ̶н̶е̶ ̶в̶т̶р̶а̶т̶и̶т̶и̶ ̶н̶а̶д̶і̶ю̶?̶ Де шукати натхнення?». Через коронавірус і суспільно-політичну ситуацію відчувається певна зневіра, але ми хочемо нагадати, що українці та українки — класні, і що саме завдяки справам конкретних людей ми можемо зберігати оптимізм. Саме з такими героями та героїнями ми запрошуємо зустрітися на The Ukrainians Festival 2020.

  Два з половиною дні. Двадцять спікерів і спікерок. Потужний заряд натхнення — такою буде перша велика подія для «Спільноти» The Ukrainians.

  Аби відвідати фестиваль, ставайте нашими амбасадорами та амбасадорками за цим посиланням — bit.ly/TUfest2020.

  Квиток є еквівалентом річного членства у нашій «Спільноті» із усіма перевагами: закритою групою читачів і журналістів, ексклюзивними текстами і подкастами, емейл-розсилкою «TU зсередини», зустрічами «на каві» у редакції та фірмовою торбою «The Ukrainians Ambassador».

  Детальна програма — тут. До зустрічі онлайн!

   КУПИТИ КВИТОК 

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00