Ванна індустріалізації

  Ванна індустріалізації

  Сергій Коровайний — український фотограф, що знімає для Радіо Свобода, Ukraїner та The Gate Agency, продюсер New Cave Media. Це фото він зробив під час експедиції Приазов’ям влітку 2016 року.

  «Я зробив цю фотографію в останній день літа 2016 року на набережній Бердянська. Мене вразило це місце: кожен квадратний метр кишів життям — туристи фотографувалися, годували голубів і плавали в морі, рибалки сиділи над вудками в очікуванні бичка, крутилося оглядове колесо, гуркотіли крани в порту. Вантажний потяг зупинився між набережною і крихітним пляжем: його або обходили, або перелазили між вагонами, кудись поспішали. І посеред цього хаосу з’явився чоловік — без поспіху роздягнувся і почав приймати сонячні ванни.

  Для мене це уособлення Південної України, де індустріальне минуле зустрічається із туристичним сьогоденням. У цьому поєднанні є якась гротескна магія, зачарування дивними приазовськими містами, де нічого не змінюється. І цей чоловік, і вантажний потяг, і морські камені уявляються мені символом радянської епохи, яка досі панує у цьому регіоні».

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00