Велика вода
  Руслан Веселий 25 Червня 2020

  Велика вода

  Руйнівні повені на заході України підтопили майже триста населених пунктів у Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій і Тернопільській областях. Негода зруйнувала понад сотню кілометрів автодоріг, а пошкодила вчетверо більше. Знищено десятки мостів. Порушено транспортне сполучення із 34 населеними пунктами. Окрім офіційно підтверджених трьох жертв, ще одну людину вважають зниклою безвісти. 

  Найбільше постраждала Івано-Франківщина. Місцевий фотограф Руслан Веселий, який п’ять років займається аерофотозйомкою, зробив це фото у Галичі — славній столиці Галицько-Волинського князівства: «Почувши, що велика вода дісталася міста і люди цілу ніч не спали, я вирішив показати це з висоти. Піднявши дрон, я побачив безкрайнє море і затоплені будинки». Наразі наслідки стихійного лиха ліквідовують понад півтори тисячі рятувальників та близько 500 одиниць техніки.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00