«Я ледь не плакала»: коронавірус шокує вагітних китаянок
  The New York Times 27 Лютого 2020

  «Я ледь не плакала»: коронавірус шокує вагітних китаянок

  Александра Стівенсон — The New York Times

  Зал очікування гонконгської лікарні заповнений десятками жінок у саморобних захисних костюмах. Їхнє волосся щільно прикрите душовими шапочками, а дощовики — туго застібнуті на блискавку поверх зимових пальт. Заскочені спалахом коронавірусу та стривожені вагітні годинами чекають у лікарні, аби потрапити до єдиного доступного лікаря.

  Перевантажена медична система відтісняє їх на другий план. Для тисяч вагітних китаянок народження дитини перетворюється на надскладне випробування. Гінекологічні кабінети й більшість місцевих лікарень зачинено. В тих, що досі працюють, критично бракує персоналу. Матері не можуть щепити новонароджених. А у закритому на карантин Вухані жінки взагалі ризикують залишитися без будь-якої медичної підтримки.

  Про те, як вагітні китаянки намагаються безпечно народити під час епідемії, читайте у репортажі The New York Times мовою оригіналу.

  Фото: Giulia Marchi / The New York Times

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00