Захисники Незалежності
  Григорій Веприк 26 Серпня 2019

  Захисники Незалежності

  У Києві до Дня Незалежності організували Марш захисників України — альтернативний офіційній Ході гідності захід, який ініціювали військові та ветерани.

  Спершу організатори очікували до 8 тисяч осіб, але від початку стало зрозуміло, що людей збирається значно більше. Зрештою, вони нарахували щонайменше 15 тисяч учасників: ветеранів російсько-української війни на Донбасі, волонтерів, сімей загиблих бійців та пересічних українців, які прийшли підтримати військових. Раніше ми публікували емоційний фоторепортаж з події. Тепер відкриваємо ще й фото, яке дає розумінння масштабів заходу. Фотографію із коптера зробив український фотограф, засновник і керівник агентства ділової фотографії The Gate Agency Григорій Веприк.

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00