Інквізиція на перекурі
  Герман Крігер 5 Квітня 2021

  Інквізиція на перекурі


  Фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. У березні відзначився київський фотограф Герман Крігер.

  «Я зробив цю світлину 20 березня 2021 року під час акції протесту під Офісом Президента України до дня народження громадського активіста Сергія Стерненка, засудженого місяцем раніше до семирічного ув’язнення — нібито за викрадення людини. 

  На українських протестних акціях завжди багато креативу, переважно у площині плакатної творчості. Але цього разу пара на фото підійшла до вираження власної громадянської позиції серйозно — плакати на хрестах, яскраві тематичні костюми. Навіть перекурити зупинилися біля співзвучного їхньому протестові напису на стіні житлового будинку біля ОПУ». 


  Дивіться також:

  Захистити Стерненка

  Справедливого розгляду справи активістам доводиться вимагати протестами — фоторепортаж Олександра Хоменка

  Дочитали до кінця! Що далі?

  Далі — невеличке прохання. Будувати медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів.

  А репортаж — це ще й недешева робота. Відрядження, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото з гугл-пошуку та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу.

  На щастя, стартову діяльність проекту підтримує Посольство Норвегії в Україні. Та для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. У нас немає політичних спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша ціль — не кількісні показники.

  Нам значно важливіше згуртувати навколо Reporters. активних і небайдужих українців, які обожнюють цікаві історії та розуміють, що quality journalism matters. Нам значно важливіше розповідати історії, які впливають і змінюють.

  Щотижня надсилаємо
  найцікавіше

  0:00
  0:00